stavební firma Ostrava, rodinné domy

Rychlý kontakt
+420 732 164 868
vicha@ovstav.cz
Korandova 1149/8
724 00 Ostrava Stará Bělá
Proč s námi
  • jednáte přímo s majitelem
  • odbornost a kvalita
  • vysoká flexibilita
  • nízké režijní náklady

Firma OV Stav  vznikla v roce 2009 a má právní formu fyzické osoby, která tímto zákazníkům poskytuje ručení jednak majetkem firmy a jednak osobním majetkem majitele. Zpočátku se firma orientovala na provádění drobných staveb, zateplování fasád, sádrokartonové konstrukce a další druhy stavební činnosti menšího rozsahu.

Hlavním oborem stavební činnosti firmy se stala výstavba rodinných domů dílčím postupem dle jednotlivých částí a oslovuje segment zákazníků, kteří se rozhodli realizovat stavbu svého rodinného domu postupně "krok za krokem" dle svých časových a hlavně finančních možností. Firma během svého působení postavila několik hrubých i kompletních staveb rodinných domů.
 


 

Řadí se mezi malé firmy a má nižší režijní a fixní náklady, které jí umožňují být v nabídkách dílčích stavebních celků konkurenceschopná.

Firma zatím investovala do svého vybavení více jak 1,5 mil. Kč, disponuje vlastním lešením, třemi vozidly pro přepravu materiálů, nástroje a nářadí potřebná pro provádění stavebních prací.

Živnostenské oprávnění: