stavební firma Ostrava, rodinné domy

Rychlý kontakt
+420 732 164 868
vicha@ovstav.cz
Korandova 1149/8
724 00 Ostrava Stará Bělá
Proč s námi
  • jednáte přímo s majitelem
  • odbornost a kvalita
  • vysoká flexibilita
  • nízké režijní náklady

Sháníte klimatizaci do rodinného domu? Nechte si poradit! Klima Zajíček dodává klimatizace v Ostravě za skvělé ceny. Zajišťují také servis. Klimatizace Ostrava - montáž, záruční i pozáruční servis a prodej klimatizací v Ostravě, Opavě a Bohumíně.
Jsme výrobcem kvalitního pletiva vyrobeného v ČR. Nabízíme poplastované pletivo v mnoha provedeních za nejlepší ceny v ČR!
Zvažujete stavbu rodinného domu v Ostravě a okolí? Rodinné domy Ostrava od OV Stav - kvalita a osobní přístup ke každé zakázce. Budete se stavebními pracemi spokojeni!
Nákladní autodoprava Ostrava od firmy Ramstav. Prověřené vozy Man a Iveco jsou Vám plně k dispozici. Dobré ceny a rychlé služby. Autodoprava s hydraulickou rukou.

Sádrokartony Ostrava - sádrokartony za nejlepší ceny - stavební práce - zámková dlažba - zednické práce. Sádrokartony Vilík z Ostravy.
Školení řidičů referentů nejen v Ostravě. Pravidelné i vstupní školení řidičů.  
Zahradní nábytek Liška - dřevěné, plastové a kovové lavice, židle a lehátka.
Zahradní technika pro profesionály i domácí potřebu od PP Profi.
Kované ploty na míru
Jsme výrobcem kvalitního pletiva vyrobeného v ČR. Nabízíme poplastované pletivo v mnoha provedeních za nejlepší ceny v ČR! Ploty rovněž montujeme a dodáváme jako celek, nechte si postavit plot od profesionálů.
Stavební firma z Ostravy Stavby Vilík z Ostravy nabízí sádrokartony, sádrokartonářské práce, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce kuchyní a další stavební práce. Zkušenosti od roku 1994.
Sháníte rychle lešení? Pronájem lešení Ostrava to je lešení od firmy Ramstav z Ostravy.
Eshop nejen pro designové koupelny. Moderní koupelny Glamur Vám nabízí široký sortiment od špičkových výrobců - koupelnový nábytek, vodovodní baterie, umyvadla, vany, koupelnové doplňky.
Sháníte kvalitní tepelná čerpadla? Tepelná čerpadla Ostrava levně! Přečtěte si více na téma tepelná čerpadla voda/vzduch na našem webu!
Stavební firma Ostrava Timo Invest - kvalitní stavební práce, dlouhodobé zkušenosti. Pokrývačské práce Ostrava
Stěhování Ostrava - stěhovací firma z Ostravy. Kvalitně a bezpečně přestěhuje Váš nábytek aj. Stěhování Karviná.